fyzio-masaze.sk

Fyzio-Masáže

Bolesť nôh a chodidiel

Terapeutická masáž panvy a dolných končatín

Dlhodobé sedenie spôsobuje oslabenie sedacích svalov a skrátenie svalov v bedrových kĺboch. Symptómy sú často sprevádzané lokálnou bolesťou. Pomocou mäkkých techník a prvkami športovej masáže obnovujeme svalovú silu. Pred masážou prebehne krátka konzultácia, pričom sa náš fyzioterapeut zameria na problematické miesta, prihliada sa na diagnózu klienta a navrhne ďalšiu terapiu.

    40 min/28 €

Regeneračná terapia chodidla s prvkami reflexnej masáže

Chodidlá sú počas dňa najviac zaťažené. Uvoľnením chodidla dosiahneme hlbokú relaxáciu aj na iných častiach tela, keďže sú reflexne prepojené. Stimuláciou bodov dosiahneme okamžitý úľavový efekt. Pred masážou prebehne krátka konzultácia, pričom sa náš fyzioterapeut zameria na problematické miesta, prihliada sa na diagnózu klienta a navrhne ďalšiu terapiu.

    40 min/30 €

Terapeutická masáž panvy a dolných končatín   + cvičenie a nácvik autoterapie

Po úvodnej diagnostike nasleduje manuálna terapia v dĺžke 30 min. Ďalších 20 minút venujeme výberu vhodných cvičení a nácviku autoterapie podľa potreby klienta. Počas nácviku sa zoznámime s vhodnými cvičebnými pomôckami.

    50 min/28 €

Referencie bookio

Veľmi milá pani, ochotná pomôcť a poradiť, odborná komunikácia. Ďakujem.

5/5
Salyovka

Veľká spokojnosť, príjemná pani fyzioterapeutka, určite sa tam ešte vrátim.

5/5
Viera Seladičová

Veľmi milý a zároveň profesionálny prístup, s masážou som veľmi spokojná, odporúčam.

5/5
Jarmila Malicová

Na masáž som sa objednala z dôvodu bolesti chrbtice. Hneď po prvom ráze cítim úľavu od bolesti. Pani Ľubka je veľmi milá, precízna. Už teraz viem, že ju budem navštevovať pravidelne. Hanka

5/5
Hanka Janisová