fyzio-masaze.sk

Fyzio-Masáže

Masáže

Masáž tváre krku a dekoltu

Uvoľňujúca relaxačná masáž pre ženy.
Masáž prekrvuje jemné tkanivá tváre, a tým sa zlepšuje krvný obeh. Mimické svaly zlepšia svoju pružnosť a pohyblivosť, uvoľňujú napätie a oddiaľuje sa prehĺbenie vrások tváre. 

    35 min/28 €

Regeneračná masáž chrbtice

Pomocou mäkkých techník terapeut rukami nájde problematické miesta, svalové spazmy, blokády, trigger pointy, a uvoľňuje ich. Pred masážou prebehne krátka konzultácia, pričom sa náš fyzioterapeut zameria na problematické miesta, prihliada sa na diagnózu klienta a navrhne ďalšiu terapiu.

    40 min/28 €

Reflexná masáž ruky

Veľmi užitočná a preventívna terapia pomocou ktorej je možné udžiavať vo vyváženom stave celé telo.
Stimuláciou reflexných bodov na ruke, tlakom na určité body, rozprúdime dráhy, ktoré vedú k iným častia tela. Prekrvením dráh dochádza k lepšiemu okysličeniu organizmu, a teda aj odsunu splodín látkovej výmeny. Pred masážou prebehne krátka konzultácia, pričom sa náš fyzioterapeut zameria na problematické miesta, prihliada sa na diagnózu klienta a navrhne ďalšiu terapiu.

     30 min/26 €

Regeneračná terapia chodidla s prvkami reflexnej masáže

Chodidlá sú počas dňa najviac zaťažené. Uvoľnením chodidla dosiahneme hlbokú relaxáciu aj na iných častiach tela, keďže sú reflexne prepojené. Stimuláciou bodov dosiahneme okamžitý úľavový efekt. Pred masážou prebehne krátka konzultácia, pričom sa náš fyzioterapeut zameria na problematické miesta, prihliada sa na diagnózu klienta a navrhne ďalšiu terapiu.

     40 min/30 €

Referencie bookio

Veľmi milá pani, ochotná pomôcť a poradiť, odborná komunikácia. Ďakujem.

5/5
Salyovka

Veľká spokojnosť, príjemná pani fyzioterapeutka, určite sa tam ešte vrátim.

5/5
Viera Seladičová

Veľmi milý a zároveň profesionálny prístup, s masážou som veľmi spokojná, odporúčam.

5/5
Jarmila Malicová

Na masáž som sa objednala z dôvodu bolesti chrbtice. Hneď po prvom ráze cítim úľavu od bolesti. Pani Ľubka je veľmi milá, precízna. Už teraz viem, že ju budem navštevovať pravidelne. Hanka

5/5
Hanka Janisová